مشاهده ضوابط
انتخاب شماره
اطلاعات سیم کارت
تکمیل اطلاعات ثبت نام
تکمیل اطلاعات تماس
تایید اطلاعات ثبت نام
مشاهده نتیجه ثبت نام
مشاهده نتیجه ثبت نام
 

  
ثبت نام اینترنتی  سیم کارت‌های همراه اول

ثبت نام اينترنتي "انتخاب شماره تلفن گلچین"

شرکت ارتباطات سیار، در جایگاه بزرگترین اپراتور تلفن همراه خاورمیانه و به عنوان اولین و بزرگترین خدمات دهنده تلفن همراه در کشور، داراي قدیمی‌ترین و با ارزش‌ترین ذخایر شماره تلفن همراه در سراسر کشور بوده واکثریت هموطنان و ساکنان مقیم کشور عزیزمان ایران، به نوعی دارنده امتیاز حداقل یک شماره تلفن از میان محصولات سیم کارت دائمی یااعتباری دارای نشان تجاری "همراه اول" هستند و این امتیاز در طول سالیان گذشته به مرور، تبدیل به بخشی از هویت اجتماعی، بازرگانی و حتی فردی اعضاء خانواده بزرگ همراه اول گردیده است.
همراه اول با طراحی و آماده‌سازی سرویس انتخاب شماره دلخواه "گلچین"، تسهیلات ویژه‌ای برای گروه‌های مختلف مشترکین و متقاضیان که تمایل به خرید محصولات و پیوستن به خانواده بزرگ همراه اول را داشته باشند فراهم نموده است. این سرویس به شما امکان می‌دهد تا بتوانید شماره دلخواه خود را از میان رنج‌ها و شماره‌های معرفی شده انتخاب و یا در صورت تمایل، معادل حروفی آن را مشاهده و خریداری نمایید.

متقاضیان محترم پس از انجام مراحل ثبت نام و اخذ شناسه قبض و پرداخت و همچینن دریافت کد فعال سازی، می‌بایست ابتدا وجه ثبت نام را در مهلت تعین شده با استفاده از شناسه قبض و پرداخت و از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی پرداخت قبوض بانک‌ها، دستگاه‌های خودپرداز، تلفن بانک، پایانه‌های فروش و ... پرداخت نموده و متعاقباً پس از دریافت پیامک دعوت به مراجعه به دفتر از سوی همراه اول، با در دست داشتن کارت ملی، تصویر شناسنامه، اطلاعات ثبت نام و رسید پرداخت، به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی شهر محل واگذاری که انتخاب نموده‌اند مراجعه و سیم کارت خود را دریافت نمایند.
مجددا یادآور می‌شود تا زمان دریافت پیامک دعوت بر روی شماره‌ای که در زمان ثبت نام معرفی نموده‌اید، از مراجعه به دفاتر خودداری نموده و چنانچه ظرف 72 ساعت از زمان پرداخت، پیامک دعوت دریافت نشد، با مرکز تماس همراه اول تماس بگیرید.

متقاضی گرامی:به موجب ابلاغیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر رعایت سقف مجازواگذاری خطوط دائمی و اعتباری به مشترکین حقیقی تا حداکثر 10 عدد سیم کارت فعال برای هر مشترک، خواهشمند است توجه لازم در این خصوص بعمل آید.بدیهی است کنترل های لازم در این زمینه در مراحل تکمیل ثبت نام و فعالسازی سیم کارت صورت خواهد پذیرفت.

قابل توجه دارندگان کارت هدیه فعال سازی:
به اطلاع آن دسته از خریداران محترم محصولات همراه اول که با خرید بسته های مشترک گوشی و سیم کارت، یک عدد کارت هدیه فعال سازی ویژه سیم کارت اعتباری نیز دریافت نموده اند می رساند: دارندگان کارت هدیه، برای خرید از سامانه گلچین نیازی به پرداخت وجه ندارند. این افراد می توانند در ابتدا، مشابه خریداران عادی، فرآیند انتخاب شماره گلچین و تکمیل ثبت نام را طی نموده و ضمن توجه به راهنمایی های مندرج در صفحه "تایید اطلاعات ثبت نام" ، از طریق گزینه " تایید و ادامه ثبت نام برای دارندگان کارت هدیه فعالسازی" به صفحه - تکمیل ثبت نام ویژه دارندگان کارت هدیه فعالسازی – وارد شده و با درج اطلاعات مندرج در کارت فعال سازی در قسمت مورد نظر، ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
لازم به ذکر است امکانات ویژه ای برای پیگیری ثبت نام نیز در قسمت مربوطه در نظر گرفته شده است که برای این دسته از خریداران محترم قابل استفاده خواهد بود.

مشتري گرامي: جهت اطلاع از مقررات و ضوابط عمومي تقاضا و اشتراك مي‌بايست اين قسمت را با دقت بخوانيد. لازم به ذكراست گذر از اين مرحله و تاييد شما به معني پذيرفتن مقررات و ضوابط مي‌باشد و چنانچه به علت نقص در انجام کامل و درست هر یک از مراحل فوق و یا عدم رعایت شرایط عمومی ثبت نام و همچنین ضوابط و زمان‌بندی‌های مقرر که در بخش‌های بعدی فرآیند ثبت نام و دریافت سیم کارت تنظیم و درج شده است، امتیاز شماره گلچین خریداری شده ابطال گردد این شرکت مسئولیتی برای جبران آن نخواهد داشت.
مقررات و ضوابط عمومي:
  1) تلفن همراه و سيم كارت مربوطه را وسيله مزاحمت و سوءاستفاده قرار ندهم.
  2) در استفاده از تلفن همراه خود تنها از تجهيزات مجاز استفاده نمايم.

ادامه...

- درصورت عدول از هريك ازتعهدات خود مسئوليت قانوني موضوع به عهده اينجانب بوده وخود رامتعهدبه جبران كليه خسارات ناشي از آن مي دانم .

2012 @ MCI.IR All Rights Reserved